Гравець збірної Росії Дмитро Тарасов зізнався, що брав участь у договірному матчі

Рейтинг Букмекерів

Півзахисник московського «Локомотива» Дмитро Тарасов розповів, як одного разу став учасником договірної гри.

Тарасов: не дай бог, когда-либо предложат сыграть "договорняк"

Тарасов: не дай Бог, коли-небудь запропонують зіграти «договірняк»

«Найдивніший матч у моїй кар’єрі? Зустріч на виїзді проти кавказької команди. Ношуся весь перший тайм і не розумію, чому ніхто з наших не загострює гру. У перерві підійшов один досвідчений гравець: «Ти що, не бачиш, що відбувається?» – «Тепер бачу». Тут же відправився до тренера: наплів, що мені погано, і на другий тайм не вийшов. Не дай Бог, коли-небудь запропонують зіграти «договірняк», – розповів Тарасов в інтерв’ю виданню «Великий спорт».

Професійна кар’єра 28-річного Дмитра Тарасова на даний момент включає в себе три клуби: «Томь», ФК «Москва» і «Локомотив».

Журналісти видання «Радянський спорт» провели міні-розслідування і з’ясували, що під опис гри, наданий футболістом, підходять два матчі. «Спартак-Нальчик» – «Томь» (1:1), зіграний в рамках чемпіонату Росії 2 листопада 2008 року. А також «Терек» – «Локомотив» (3:1). Ця зустріч відбулася 31 жовтня 2012 року в 1/8 фіналу Кубка Росії.

Нальчикський «Спартак» під час виступів у вищих дивізіонах регулярно ставав фігурантом «дивних» матчів. Зараз команда виступає в ПФЛ. Матчі «Терека» з Грозного не рідше потрапляють під підозру. Останнім гучним випадком стала резонансна зустріч грозненців з «Уралом».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?