Гравець запропонував ставку з коефіцієнтом 401.0 і розорив БК на £350 тисяч

Тарас Гончар

Іноді хочеться зняти капелюх перед людиною від захвату за її вчинок. Одне діло скористатися ставкою, яку пропонує букмекерська контора, та зовсім інше – запропонувати БК свій вибір, аби отримати більшу винагороду. Зараз розкажемо про одного дуже азартного гравця, через якого букмекерська компанія втратила 350 тисяч фунтів.

SkyBet втратила 350 тисяч фунтів

Британський букмекер SkyBet пропонує популярну функцію (#RequestABet), де гравці в Twitter можуть  запропоновувати БК специфічну ставку, отримавши коефіцієнт і посилання, за якими вони можуть скористатися своїм вибором.

Шотландець Макс Рід щось знав вранці 15 лютого, коли запропонував таку ставку на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Баварією» та «Арсеналом»: «Роберт Левандовскі заб’є головою, а «Арсенал» не реалізує пенальті». Трейдер контори оцінив таку перспективу коефіцієнтом 401.0.

Сам ініціатор поставив п’ять фунтів. Однак, на жаль для БК, багато гравців побачили його пропозицію та вирішили теж скористатися нею.

Перша частина ставки пройшла на 30-й хвилині, коли Алексіс Санчес не зміг переграти Мануеля Нойєра з пенальті, хоча після його сейву чилієць зміг опинитися першим на добиванні та зрівняти рахунок. Фантастична ставка зайшла вже на 53-й хвилині гри: Філіпп Лам виконав прекрасну подачу з флангу, з якої Робер Левандовскі забив головою та вивів мюнхенців уперед.

Після поєдинку Ліги чемпіонів букмекерська контора SkyBet повідомила, що порада Макса Ріда з коефіцієнтом 401.0 загалом вартувала БК 350 тисяч фунтів. Хоча сам шотландець отримав з цього лише дві тисячі англійської валюти.

Нагадаємо, що недавно везучий ірландець, зробивши дві ставки на загальну суму $32 (два експреси з 11 подій), забрав виграш у розмірі $142 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт