Гравець, який поставив 60 пенсів на «Лестер», може заробити 3 тисячі фунтів

Рейтинг Букмекерів

20-річний житель англійського Брайтона Натаніель Уеселл перед початком сезону АПЛ поставив 60 кровно зароблених пенсів ($ 0,8) на підсумкову перемогу «Лестера» в чемпіонаті. У разі весняного тріумфу «Лисиць» беттор заробить 3 тис. фунтів ($4,3 тис.), повідомляє Daily Star. Всього на перемогу «Лестера» до старту чемпіонату поставили 12 осіб.

Мізерна ставка молодого британця може виявитися щасливою

Мізерна ставка молодого британця може виявитися щасливою

Натаніель (на фото) – напевно, єдиний не є фанатом «Лисиць» з тих бетторів хто поставив на «Лестер» перед сезоном. Його улюблений клуб – «Брайтон». Гравець зізнається: перед початком сезону думав, що «Лестер» буде вести боротьбу за виживання і постійно перебувати в зоні вильоту. Тепер він з максимальною увагою стежить за виступом підопічних Клаудіо Раньєрі.

«Мої друзі ставили на «Арсенал», «Челсі», «Манчестер Юнайтед» або «Сіті». Вони подумали, що я збожеволів. Поставивши на «Лестер», я б не зміг зірвати куш, вважали вони», – розповідає Натаніель.

Нагадаємо, що перед початком сезону ймовірність чемпіонства «Лестера» оцінювалася букмекерами коефіцієнтом 5000,1.

6 лютого «Лисиці» обіграли «Манчестер Сіті» з рахунком 3:1, тим самим істотно підвищивши свої шанси на перемогу в чемпіонаті в очах букмекерів. БК Ladbrokes після цього зробила «Лестер» фаворитом сезону, змінивши коефіцієнт на перемогу хлопців Раньєрі з 5,5 до 2,6.

Можливе чемпіонство «Лестера» може завдати букмекерам серйозних фінансових збитків. Наприклад, компанія Sky Bet може втратити близько $7,5 млн, якщо «Лестер» займе перше місце.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?