Гравець у крикет отримала два роки умовної дискваліфікації за ставки на суму $9

Рейтинг Букмекерів

Професійний гравець у крикет, учасниця австралійської жіночої команди «Сідней Сіксерс» Анджела Рікс визнала свою провину в незаконному беттингу і отримала покарання у вигляді умовної дворічної дискваліфікації. Такий вердикт винесено Радою організації Cricket Australia, яка управляє професійними та аматорськими командами з крикету в цій країні.

Загальна сума ставок Анджели склала всього $9

Загальна сума ставок Анджели склала всього $9

Рікс звинувачувалася в розміщенні п’яти ставок на матчі Кубка світу з крикету. Згідно з вимогами антикорупційного Кодексу Cricket Australia, гравцям-членам організації участь у гемблінгу категорично заборонено. Тому виявлення ставки навіть на настільки мізерну суму викликали сувору реакцію з боку керуючої організації.

Зокрема, перед фінальним поєдинком Кубка світу між Австралією і Новою Зеландією Рікс зробила ставку на кращого гравця матчу. Дисциплінарний підсумок: умовна дворічна заборона на виступи, штраф і публічне зобов’язання надалі дотримуватися всіх пунктів Кодексу Ради.

«Анджела розуміє всю помилковість розміщення ставок і визнає серйозність свого проступку. Вона виявила повне сприяння в ході розслідування, тому вважаємо за доцільне умовне покарання. Рікс погодилася з санкціями і може продовжувати брати участь в турнірах з крикету», – повідомив глава Cricket Australia Ієн Рой.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?