Гравець поставив 3 тисячі фунтів по коефіцієнту 9,0 на аутсайдера виборів в США

Рейтинг Букмекерів

У невеликому шотландському курортному містечку Обан якийсь відпочивальник із Східної Європи поставив 3 тис. фунтів (близько $4,5 тис) на те, що новим президентом США стане республіканець Марко Рубіо.

Ризиковий беттор повірив в аутсайдера Рубіо

Ризиковий беттор повірив в аутсайдера Рубіо

У разі, якщо 44-річний сенатор від штату Флорида несподівано для експертів і аналітиків стане президентом США, клієнт букмекера William Hill виграє 27 тис. фунтів (близько $40 тис), інформує Daily Record.

Представник William Hill Грем Шарп повідомив, що ця ставка стала найбільшою з прийнятих на даний час компанією на президентську гонку в США. «Сумарно було поставлено 3 тисячі фунтів, проте трьома окремими ставками по тисячі кожна. Були вони зроблені для одного клієнта або для трьох, ми не знаємо», – додав Шарп.

Шанси Рубіо на перемогу серед республіканців досить малі. Поставити на сенатора від Флориди сьогодні можна за 15,0, в той час як ймовірність перемоги Дональда Трампа, лідера серед республіканців, оцінюється в 1,11. Шанси на те, що наступним президентом США стане представник Республіканської партії, оцінюються в 2,37 (на демократів можна поставити за 1,61).

Незважаючи на те, що в Обані ставки на політику – вкрай рідкісне явище, в цілому в Великобританії президентські вибори в США викликають великий інтерес у клієнтів букмекерських компаній. Однак в більшості випадків, як стверджує представник William Hill, ставки приймаються на Дональда Трампа і Гілларі Клінтон.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?