Гравець поставив $165 тис. на матч НФЛ за коефіцієнтом 1,09 і програв

Рейтинг Букмекерів

У ніч проти понеділка 28-го грудня клуб американської Національної футбольної ліги «Сіетл Сігокс» на своєму полі несподівано програв «Сент-Луїс Реймс». Однак ця гра привернула увагу не стільки результатом, скільки ставкою в розмірі $165 тис. одного невдачливого американця.

Невідомий беттор із Лас-Вегаса показав «майстер-клас» в програші великої суми

Невідомий беттор із Лас-Вегаса показав «майстер-клас» в програші великої суми

Невідомий гравець зробив ставку на перемогу «Сіетла» у готелі-казино «Фламінго», розташованому в Лас-Вегасі. Розмір ставки склав $165 тис., а коефіцієнт – 1,09. «Ідеальний» бізнес-план передбачав чистий прибуток у $15 тис. без будь-яких зусиль.

Проте все пішло не так ще в першій чверті, за підсумками якої гості вийшли вперед з рахунком 10:0. У другій чверті «Морські яструби» не зуміли виправити ситуацію, збільшивши відставання до 13 очок. Підсумок: поразка очевидних – на думку букмекерів – фаворитів з рахунком 17:23. До цього матчу «Сіетл» жодного разу не програвав «Сент-Луїсу» в рамках регулярного сезону починаючи з 2004-го року. Хлопцеві не позаздриш.

До слова, нещодавно «Рейтинг Букмекерів» опублікував ексклюзивне інтерв’ю зі знаменитим каппером Дейвом Онча (більш відомим як Дейв Вегас). Цей гравець живе в Лас-Вегасі і славиться своїми великими ставками в тому числі на матчі НФЛ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?