Гравець НФЛ П’єр Гарсон подав позов до FanDuel за використання його імені

Рейтинг Букмекерів

Гравець клубу Національної футбольної ліги «Вашингтон Редскінс» П’єр Гарсон подав колективний позов до популярного фентезі-оператора FanDuel за незаконне використання його імені та імен інших гравців НФЛ без будь-якої фінансової компенсації .

Гарсон звинувачує фентезі-оператора в приховуванні доходів від використання його імен

Гарсон звинувачує фентезі-оператора в приховуванні доходів від використання його імен

Гарсон закликає інших футболістів, включених до колективного позову, поданого в Меріленді, приєднатися і покарати FanDuel за свідому неправомірну експлуатацію їх популярності у фентезі-лігах і збагачення за їх рахунок. Також Гарсон вказує на зовнішню схожість реальних гравців атакувального плану та моделей фентезі. При цьому представник спортсмена наголошує на «зростаючу виручку й прибуток» фентезі-оператора від використання персони П’єра Гарсона.

Варто зазначити, що іншого популярного фентезі-оператора DraftKings Гарсон не згадує у позові. Причиною цього, очевидно, є партнерська угода між Асоціацією гравців НФЛ і DraftKings, яку було укладено у вересні поточного року.

Цікавим є і той факт, що Гарсон ще торік активно рекламував FanDuel у своєму твіттер-акаунті, пропонуючи можливість виграти безкоштовний квиток на гру команди. Вболівальнику «Вашингтона» для цього необхідно було зареєструватися на сайті фентезі-оператора.

Додамо, що нині Національна футбольна ліга США не визнає фентезі-ігри різновидом гемблінга, якою, наприклад, визнає спортивні ставки. Проте офіційні представники ліги вже найближчим часом можуть змінити свою думку, залежно від офіційної позиції державної влади США. Раніше в поточному місяці Невада заборонила на своїй території діяльність фентезі-операторів DraftKings і FanDuel.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?