Гравець «Металіста» Володимир Прийомов: «Якщо буде потрібно, пройду тест на поліграфі»

Олександр Веселов

Як відомо, нещодавно в стані харківського «Металіста» стались значні зміни, внаслідок яких кілька гравців команди були відсторонені від тренувань через підозри в участі у договірних матчах. Форвард клубу Володимир Прийомов потрапив до списку «вигнанців», але досі не розуміє рішення клубу, підкреслюючи, що не має стосунку до «договірняків».

Володимир Прийомов у матчі з «Шахтарем», який «Металіст» програв з рахунком 1:8

Володимир Прийомов у матчі з «Шахтарем», який «Металіст» програв з рахунком 1:8

«Ми прочитали про «гру на контору» в інтернеті. У клубі ж нам просто сказали, щоб йшли у відпустку. Це все. Разом з іншими хлопцями ми до сих пір чекаємо розмови з генеральним директором клубу Олександром Бойцаном. Після цього все буде зрозуміло», – сказав Володимир Прийомов в інтерв’ю сайту Sport Arena.

Окрім того, 30-річний футболіст не виключає, що пройде тест на детекторі брехні: «Якщо потрібно буде, і якщо всі в клубі будуть проходити, то і я теж пройду. Мені приховувати нічого, я дурницями ніколи не займався і не збираюся».

Нагадаємо, що інший гравець «Металіста Артем Касьянов, якого також відсторонили від тренувань з командою, також не визнає своєї причетності до нечесних поєдинків. А журналіст телеканалу «2+2» Роман Бебех нещодавно писав, що одному з гравців «Металіста» пропонували забезпечити необхідну кількість голів перед матчем з «Дніпром».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?