Гравець «Металіста» Артем Касьянов: «Ми «горіли» по 1:8 та 0:5 – це було соромно, але ніколи не здавали гру»

Олександр Веселов

Як відомо, вчора з’явилась інформація, що керівництво харківського «Металіста» має наміри розпустити основний склад команди на підставі участі гравців в договірних матчах. Деяких футболістів вже відсторонено від тренувань, серед них – півзахисник Артем Касьянов, який категорично не погоджується з даним рішенням, заперечуючи причетність до «договірняків».

Артем Касьянов у грі з «Дніпром» - яка, скоріше за все, стане останнім матчем гравця в складі «Металіста»

Артем Касьянов у грі з «Дніпром» – яка, скоріше за все, стане останнім матчем гравця в складі «Металіста»

«Я заявляю, що ніколи не брав участі в договірних матчах. Так, ми «горіли» з молоддю в складі по 1:8 та 0:5 – це було соромно, але ніколи не здавали гру.

Керівництво сказало «а», тепер нехай говорить і «б»… Нехай пред’являть докази, хоч щось, що доводить мою причетність до нечесних ігор. Мені жити в Харкові, і я не хочу, щоб на мене пальцем показували наші вболівальники, що я зганьбив своє ім’я та честь», – сказав Артем Касьянов в інтерв’ю сайту UA-Футбол.

Також нагадаємо, що вчора журналіст телеканалу «2+2» Роман Бебех оприлюднив інформацію, згідно з якою одному з гравців «Металіста» (прізвище не уточнюється) напередодні останнього матчу з «Дніпром» пропонували здати гру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?