Гравець «Карпат» U-21 Назар Виздрик про матч з «Олімпіком»: «Було нереально смішно, суперник злив гру»

Олександр Веселов

Захисник молодіжного складу «Карпат» Назар Виздрик долучився до тих, хто не сумнівається в тому, що в поєдинку 16-го туру чемпіонату України U-21 між львівськими «Карпатами» і донецьким «Олімпіком» (4:0), який відбувся 26-го листопада, не були дотримані принципи спортивної боротьби.

«Карпати» впевнені, що «Олімпік» не продемонстрував належної спортивної боротьби

«Карпати» впевнені, що «Олімпік» не продемонстрував належної спортивної боротьби

На питання, чи здивували його дії футболістів «Олімпіка» в тому матчі, Виздрик відповів наступне: «Звісно (сміється). Особливо в другому таймі. Всі помітили, що щось не так. Я травмувався (був замінений ще до перерви, – прим. «РБ») і деякий час не бачив гри – коли повернувся, було вже 2:0. Роман Іванович Зуб (старший тренер «Карпат» U-21, – прим. «РБ») хотів забрати команду з поля, бо бачив що за цирк робиться. Це просто нереально смішно. Тренер «Олімпіка» після гри давав інтерв’ю і казав, що «краще програти з великим рахунком, і ми старалися йти вперед». Як йти вперед? Чотири людини просто стоять біля нашого штрафного майданчика, а захисники чудять», – згадує враження від поєдинку Назар Виздрик в інтерв’ю сайту «Футбол 24».

«У наших тренерів після цього матчу не було жодної радості. Будь-яка людина, котра розуміється у футболі, зрозуміє, що це був «договірняк». Абсурд якийсь. Всі хлопці говорили, що нецікаво грати. Який сенс такого чемпіонату, якщо відбуваються подібні речі? Чи можна проявити себе як футболісту, коли суперник зливає гру? Кожна команда виживає, як може. Але ж не таким способом. Який сенс у такому футболі? Зараз ось прийняли закон, тепер такі речі каратимуться кримінальною відповідальністю. Може, щось і зміниться», – додав гравець молодіжної команди «Карпат».

Згадаємо, що голова організації Federbet, котра бореться зі спортивними «договірняками» по всьому світу, Франческо Баранка назвав вищезгадуваний матч одним із найграндіозніших поєдинків зі штучним результатом, який він бачив у житті.

Старший тренер «Карпат» U-21 Роман Зуб також не має жодних сумнівів стосовно того, що «Олімпік» відверто «злив» гру проти його підопічних. Водночас наставник дубля донецького клубу Денис Хомутов має іншу думку з цього приводу, та наводить своє пояснення дивної гри «Олімпіка» ближче до кінця зустрічі.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?