Гравець «Андерлехта» оштрафований за ставки проти своєї команди на $106 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Захисник бельгійського «Андерлехта» Олів’є Дешахт був оштрафований на $106 тис. за ставки проти своєї команди.

Гравець «Андерлехта» оштрафований за ставки

Комісія ставок Бельгії, яка займалася справою, встановила, що в 2008 році з аккаунту, відкритого на ім’я Дешахт, були зроблені кілька ставок. Одна з них була зроблена на матч Ліги чемпіонів, в якому «Андерлехт» зазнав розгромної поразки від французького «ПСЖ» з рахунком 0:5. Захисник в тому матчі не грав, але був в заявці команди.

Як повідомляє Nieuwsblad, ставка була зроблена на те, що «Андерлехт» програє.

Сам Дешахт заявив, що з його аккаунта ставки робив його брат Хав’єр. За підсумками розслідування комісія оштрафувала кожного з братів на суму в $106 тис. Представники гравця і його брата не погодилися з рішенням суду, заявивши, що штраф непропорційний їхній доходам.

«Ми оскаржимо це рішення в комісії. Через два місяці скарга повинна бути розглянута. Якщо і повторне рішення комісії нас не задовольнить, то у нас буде місяць, щоб апелювати до вищої інстанції», – заявив адвокат Дешахта Люк Деле.

35-річний Дешахт виступає за «Андерлехт» упродовж 15 років. На його рахунку також 20 матчів за збірну Бельгії.

Нагадаємо, що свого часу гравця ФК «Андерлехт» запідозрили в ставках на матчі з власною участю. До того ж у Бельгії можуть дискваліфікувати 4-х футболістів за ставки на матчі своїх команд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?