Гральний оператор FDJ заплатив $2,2 млн і став спонсором заявки Парижа на проведення Олімпіади-2024

Рейтинг Букмекерів

Французький гемблінг-оператор Francaise des Jeux (FDJ) став першим офіційним спонсором заявки Парижа на проведення Олімпіади-2024. За цей привілей компанія заплатила 2 млн євро ($2,2 млн), інформує iGamingBusiness.

Вартість угоди між гемблінг-холдингом і організаторами висунення Парижа як міста-господаря ОІ склала $2,2 млн

Вартість угоди між гемблінг-холдингом і організаторами висунення Парижа як міста-господаря ОІ склала $2,2 млн

FDJ став першим спонсором заявки французької столиці. Вже найближчими місяцями Національний олімпійський комітет Франції оголосить про укладення аналогічних партнерських угод і з іншими компаніями. За попередніми даними, загальні витрати французької сторони на просування заявки на проведення головної спортивної події чотириріччя складуть 60 млн євро (близько $66 млн).

Етьєн Тубуа, виконавчий директор оргкомітету «Париж-2024», повідомив, що радий запустити програму спонсорства з першим партнером в особі FDJ. «Підтримка грального оператора, який має давні традиції підтримки Олімпійських та Параолімпійських видів спорту, внесе цінний внесок у нашу заявку», – заявив Тубуа.

«Ми пишаємося тим, що можемо зробити внесок для міста в олімпійській подорожі. Бажаємо французькій команді принести олімпійський вогонь в Париж в 2024 році», – додала генеральний директор FDJ Стефані Паллез.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?