Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Гральний бізнес буде фінансувати спорт, – міністр Бородянський

Владислав Стародубцев
Міністерство культури, молоді та спорту планує змінити підходи до системи фінансування та управління спортивною інфраструктурою.
Міністерство культури, молоді та спорту планує змінити підходи до системи фінансування та управління спортивною інфраструктурою.

Міністерство культури, молоді та спорту планує змінити підходи до системи фінансування та управління спортивною інфраструктурою / фото: Укрінформ.

Очільник МКМС Володимир Бородянський на зустрічі з представниками спортивних федерацій України, на якій зі своїм заступником Володимиром Шуміліним презентував Стратегію розвитку спорту та фізичної активності до 2032 року, розповів, що зміниться підхід до фінансування спорту в Україні.

«Держава переходить на трирічне планування бюджету, а це дуже добре для інвестицій в спортивну інфраструктуру України і для нашого спорту загалом. У першій половині цього року ми формуємо державний бюджет на три роки. Вважаю, це добре для спорту, для інвестицій в український спорт. Ми плануємо включити в цей трирічний план наші інфраструктурні проєкти, тому в першому кварталі 2020 року буде дуже інтенсивна робота щодо планування. Ми маємо розуміти, скільки буде об’єктів, скільки грошей ми зможемо знайти. За нашими розрахунками, потрібно 14 млрд гривень фінансування на 5 років. А це подвоєння витрат на спортивну інфраструктуру», – розповів Бородянський.

На думку Бородянського, спортивна інфраструктура має заробляти, а не просто “балансувати” на бюджеті. «Київський Палац спорту не приносить державі прибутку. Наше завдання – створити наглядову раду, яка затвердить план дій на цей рік з метою підвищити рентабельність Палацу спорту. Ця столична споруда має приймати більше спортивних івентів і бути більш ефективною», – поділився найближчими планами міністр.

Щодо нових джерел фінансування українського спорту, то, за словами очільника МКМС, усі чекають на легалізацію грального бізнесу в Україні. «Навесні планується прийняти закон про гральний бізнес, гроші від легалізації якого, зокрема, підуть і на розвиток спортивної інфраструктури. Також важливими для спорту є закон про меценатство, його прийняття чекаємо не раніше першого півріччя 2020 року», – передає слова Бородянського Укрінформ.

Ексгенпрокурор України: «Повністю заборонити гральний бізнес неможливо, він буде підпільним»

Нардеп «Слуги народу» Беленюк розповів, яким чином легалізація грального бізнесу допоможе розвитку спорту

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт