Гральна зона в Сочі повинна запрацювати влітку 2016 року

Олександр Веселов

Гральна зона в гірському кластері Сочі повинна буде замінити вже діючу в Краснодарському краї «Азов-Сіті», заявив віце-прем’єр Російської Федерації Дмитро Козак.

Гральна зона в Сочі повинна запрацювати влітку 2016 року

Гральна зона в Сочі повинна запрацювати влітку 2016 року

За словами віце-прем’єра, сочинська гральна зона відкриється влітку 2016-го року. Вона повинна буде замінити вже працюючу гральну зону в Щербинівському районі Краснодарського краю. Нагадаємо, там зараз функціонують три казино – «Оракул», «Шамбала» та «Нірвана».

Також Дмитро Козак вказав, що в уряді РФ обговорюється питання про виплату компенсацій інвесторам «Азов-Сіті».

«В даний час йде дискусія, поза всяким сумнівом ми будемо робити все, щоб вести себе коректно та забезпечити адекватне відшкодування, – наводить слова Козака РІА «Новини». – Цифри є, вони особисто у мене викликають сумнів, тому я їх поки називати не буду. Як мені здається, вони занадто великі, тому ми спробуємо провести повноцінну незалежну експертизу цієї оцінки бізнесу, тільки після цього буде прийнято остаточне рішення».

Судячи з усього, рішення про компенсацію можна чекати до кінця жовтня нинішнього року.

Нагадаємо, Держдума РФ влітку минулого року прийняла поправки до закону «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор і про внесення змін до деяких законодавчих актів РФ», які дозволили створення гральних зон у Криму та Сочі.

До цього закон передбачав існування гральних зон в Алтайському, Приморському та Краснодарському краях, а також в Калінінградській області. При цьому, згідно з документом, лише одна гральна зона може бути розташована на території одного регіону країни. На початку 2015-го року стало відомо, що Міністерство фінансів РФ готує документи про ліквідацію гральної зони «Азов-Сіті» в Краснодарському краї.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?