Головний тренер і футболіст вірменського «Улісса» заарештовані за організацію договірних матчів

Рейтинг Букмекерів

Головний тренер ФК «Улісс» (Єреван) Гагік Сімонян, його помічник Роберт Арушанян, захисник команди Айк Унанян, а також адміністратор «Улісс-2» Ара Азарян заарештовані за організацію договірних матчів.

Гагік Сімонян змінив тренерську лаву на тюремну

Гагік Сімонян змінив тренерську лаву на тюремну

Як повідомляє портал Armsport.am з посиланням на сайт Служби Національної безпеки Вірменії (СНБ РВ), в листопаді 2015-го року зазначені представники «Улісса» вступили в злочинну змову і за допомогою співробітника букмекерської контори «Тото» зробили ставки у розмірі від однієї до трьох тисяч доларів США, після чого забезпечили необхідні результати матчів. Отриманий в результаті виграшів прибуток зловмисники розподіляли між собою, а також між кількома гравцями «Улісса».

За даним фактом у слідчому управлінні СНБ РВ порушено кримінальну справу і ведеться слідство.

ФК «Улісс» був заснований в 2000-му році. За підсумками сезонів 2009-го і 2010-го років команда з Єревану завойовувала бронзові медалі чемпіонату Вірменії. У 2011-му році «Улісс» став чемпіоном країни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?