Головний тренер «Барселони» Луїс Енріке: «У нашій країні може трапитися все, що завгодно»

Олександр Веселов

Наставник «Барселони», кращого клубу Європи за підсумками минулого сезону, Луїс Енріке прокоментував інформацію, згідно якої один із арбітрів поскаржився в поліцію, що на нього здійснюється тиск перед матчем «Реал Мадрид» – «Барселона».

Новина про можливий тиск на арбітра неприємно здивувала Луїса Енріке

Новина про можливий тиск на арбітра неприємно здивувала Луїса Енріке

«Ця новина мене неприємно здивувала, сподіваюся, що ситуація буде ретельно відслідкована, щоб виключити найменший ризик втручання під час самої гри.

Не хочу займатися спекуляціями, але мені здається, що це дуже серйозне питання. У суддів і без того дуже складна робота, не варто підливати зайвого масла у вогонь.

Для того, щоб не було подальших пересудів, слідство повинно встановити, що є правдою, а що – ні. Вважаю, в нашій країні може трапитися все, що завгодно», – наводить слова Луїса Енріке AFP.

Існує думка, що скандал перед черговим «Ель-Класико» потенційно може мати ефект снігової лавини, котра накриє весь іспанський футбол.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?