Головні фаворити Євро-2016 у букмекерів – огляд котирувань

Олександр Веселов

За декілька днів у Франції стартує 15-й за ліком чемпіонат Європи з футболу, тому час звернути увагу, як букмекери оцінюють шанси учасників на успіх.

Чинний чемпіон Іспанія – третя в списку фаворитів

Чинний чемпіон Іспанія – третя в списку фаворитів

Відразу зазначимо, що в цьому матеріалі ми залишимо поза увагою збірну України, оцінки перспектив якої ми окремо й детально розглядали в інших новинах.

Головним фаворитом турніру, згідно з коефіцієнтами букмекерської контори William Hill, вважається господар Євро-2016 – команда Франції. За її тріумф, третій в історії, пропонують котирування 4.00 (ймовірність – 25%). Відразу за французами йдуть дві найуспішніші збірні в історії турніру (по три перемоги): чемпіон світу Німеччина (5.00 – 20%) та чинний чемпіон Європи Іспанія (6.00 – 17%).

Інші збірні у списку фаворитів, на думку трейдерів, суттєво відстають: Англія – 9.00 (11%), Бельгія – 12.00 (8%), Португалія – 15.00 (7%). А ось шанси на перемогу Італії, фіналіста попереднього Євро, становлять лише 5% (19.00). Очевидно, фахівці не вірять в «Скуадру Адзурру» через помітний кадровий дефіцит.

Водночас аналітики суттєво виділяють французів та німців, коефіцієнти за вихід цих збірних до фіналу настільки низькі, що немає значного сенсу на це ставити: Франція – 2.25 (44%), Німеччина – 2.75 (36%). За те, що Євро-2016 виграють французи або німці, дають 2.10 (48%).

Також звернемо увагу на цікаву пропозицію, що переможцем турніру стане збірна, яка раніше ніколи не вигравала Євро: так – 2.50 (37%), ні – 1.50 (63%). Серед команд, котрі досі не перемагали на чемпіонаті Європи, в першому ешелоні слід виокремити: Англію, Бельгію, Португалію, Хорватію (26.00 – 4%).

Після казки під назвою «Лестер» не можна залишити без уваги «андердогів». До числа найбільших аутсайдерів змагання відносять наступний «тріумвірат»: Угорщина, Північна Ірландія – 251.00; Албанія – 301.00.

Що стосується індивідуальних нагород, відштовхуючись від коефіцієнтів, в перегонах бомбардирів фахівці акцентують увагу на трьох футболістах: німець Томас Мюллер – 8.00 (13%), португалець Кріштіану Роналду – 9.00 (11%), француз Антуан Грізманн – 10.00 (10%). В списку головних фаворитів на звання кращого гравця турніру цю «компанію» розбавили троє інших виконавців: Поль Погба – 9.00 (11%); Грізманн, Роналду – 15.00 (7%); Мюллер, Дімітрі Пайє, Кевін Де Брейне – 17.00 (6%).

Деякі з наведених котирувань ви можете порівняти з оцінками, які пропонували трейдери в листопаді минулого року. Також відзначимо, що William Hill запропонував спеціальний бонус до Євро-2016 для прихильників збірної України.

Нагадаємо, що дві попередні континентальні першості з футболу виграла команда Іспанії. При цьому Франція перемагала на двох останніх великих турнірах, що проходили на її рідній землі: Євро-1984 та ЧМ-1998.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?