Голова Служби розслідування «договірняків» Андрій Мадзяновський: «Українські клуби більше не покривають порушників»

Олександр Веселов

Керівник Служби розслідування договiрних матчів ФФУ Андрiй Мадзяновський, який також є першим заступником голови Комітету з етики та чесної гри, частково розповів, яка саме робота ведеться із вітчизняними клубами для протидії «договірнякам».

Керівник Служби внутрішніх розслідувань фактів протиправної поведінки учасників футбольних змагань ФФУ Андрій Мадзяновський

Керівник Служби внутрішніх розслідувань фактів протиправної поведінки учасників футбольних змагань ФФУ Андрій Мадзяновський

«Ми зiбрали представникiв усiх клубів i вiдверто поговорили. Переконали їх, що нiхто не буде панькатися з учасниками договiрних матчів. На щастя, клуби зрозумiли, що можуть бути фатальнi наслiдки вiд цих процесiв, тому бiльше не покривають порушникiв. Почали здавати своїх футболiстiв тi клуби, якi ще вчора запевняли, що в них все чисто», – наводить слова Мадзяновського сайт газети «Експрес».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року луганська «Зоря» через «договірняки» відрахувала з клубу відразу 11 гравців молодіжної команди. А представники донецького «Олімпіка» та харківського «Металіста» розповідали, що клуби проводили внутрішні розслідування з приводу договірних поєдинків.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?