Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі: «Гральний бізнес обов’язково потрібно розвивати»

Олександр Веселов

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі наголошує на необхідності легалізації грального бізнесу в Україні. Про це колишній президент Грузії заявив на міжнародному економічному форумі в Одесі Black Sea Economic Forum-2015.

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі

За словами Саакашвілі, в даний час він також бере участь в роботі над відповідними законодавчими актами щодо грального бізнесу, яка триває в Києві.

«Хочу домогтися наступної умови: якщо будуєш готель на 150-200 номерів, то отримуєш ліцензію безкоштовно. Гральний бізнес обов’язково потрібно розвивати, адже це містоутворюючий бізнес», – заявив голова Одеської ОДА.

Міжнародний економічний форум Black Sea Economic Forum-2015 триватиме в Одесі по 10-те жовтня. У ньому беруть участь понад 300 осіб з України, Ізраїлю, Бельгії, Грузії та країн СНД, повідомляє сайт fraza.ua.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?