Голова Комітету з етики ФФУ: існує близько ста підозрюваних гравців

Рейтинг Букмекерів

Глава Комітету Федерації футболу України (ФФУ) з етики та чесної гри Ігор Кочетов повідомив про понад сто гравців, підозрюваних в договірних матчах другого за рангом футбольного дивізіону країни.

dehr6

Комітет вже встановив коло потенційних організаторів

«Половина клубів Першої ліги підозрюються як учасники підозрілих матчів. Існує близько ста підозрюваних гравців, вже встановлено певне коло підозрюваних в організації», – передає слова Ігоря Кочетова Sportarena.

Згідно із заявою глави комітет ФФУ, серед потенційних організаторів договірних матчів значаться колишні футболісти, арбітри і тренери, частина з яких вже проживає за кордоном.

Раніше комітет направив список з восьми матчів молодіжної та Першої ліг України, які були визнані договірними. А Міжнародна профспілка футболістів (FIFPro) опублікувала результати дослідження, згідно з якими в Україні 7% гравців зізналися, що отримували пропозицію взяти участь в договірних матчах.

Згідно з дослідженням, українські футболісти-професіонали в 2016 році менше отримували пропозицій організувати договірний поєдинок, порівняно з неофіційною інформацією станом на 2013 рік.

Наш постійний експерт і ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик допустив зацікавленість Комітету ФФУ в договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?