Голова ФФУ: Баранка та Колліна повинні спрацюватися в боротьбі з договірними матчами

Рейтинг Букмекерів

На прес-конференції, присвяченій підсумкам року, що минає, глава Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про боротьбу з договірними матчами і поділився своїми очікуваннями від роботи нового директора комітету з питань етики та чесної Франческо Баранки.

Павелко обіцяє зробити боротьбу з договірними матчами відкритою та ефективною

«На останньому Виконкомі ФФУ ми прийняли рішення залучити до роботи федерації такого спеціалістка, як Франческо Баранка. Разом з ним ми зможемо проаналізувати, як сам закон щодо боротьби з договірними матчами, так і ті моменти, які в ньому, можливо, потрібно посилити», – передає слова Андрія Павелко Sport.ua.

Глава ФФУ повідомив, що в новому році Федерація створить всі необхідні умови для того, щоб команду Франческо Баранки поповнили кращі фахівці в сфері боротьби з договірними матчами. Павелко наголосив, що він покладає великі надії на взаємодію Комітету з етики та Комітету арбітрів, на чолі яких сьогодні італійці – Франческо Барака і П’єрлуїджі Колліна.

Також Андрій Павелко наголосив, що в нинішньому становищі справ в Україні не можна закривати очі на проблему у вигляді договірних матчів, які можуть завдати серйозної шкоди співпраці зі спонсорами, завдяки яким в країні розвивається футбол.

Нагадаємо, що, на думку очільника УПЛ Володимира Генінсона, запрошення такого фахівця розширить можливості боротьби з договірними матчами у вітчизняному футболі.

Раніше куратор Комітету з питань етики та чесної гри Ігор Кочетов розповів, як у нашій державі відбувається процес визначення, боротьби та протидії матчів з фіксованим результатом. До того ж уже існує близько ста підозрюваних гравців.

Окрім того, читайте перше інтерв’ю Франческо Баранки на новій посаді, яке італієць дав ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?