Голова ФФУ Андрій Павелко: «Наступний крок – приєднання до Конвенції РЄ про попередження «договірняків»

Олександр Веселов

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко займає свою посаду рівно рік, вчора на черговому XVIII Конгресі він відзначив підсумки своєї діяльності впродовж цього періоду, зокрема, згадавши проблему договірних поєдинків.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко

«Про проблему договірних матчів говорилося десятиліттями, але ніхто раніше не пропонував системних методів боротьби з ними. У співпраці з народними депутатами нами був підготовлений Закон України «Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань». Закон був прийнятий парламентом і набрав чинності. Це один з перших в Європі спеціалізованих законів, який відповідає вимогам часу і особливо актуальний у світлі стратегій УЄФА та ФІФА, спрямованих на боротьбу з корупцією. Наш наступний крок – приєднання до Конвенції Ради Європи про попередження маніпулювання результатами спортивних змагань», – наводить слова Павелка офіційний сайт ФФУ.

Минулого місяця Андрій Павелко, коментуючи тему договірних матчів, наголошував, що тепер футболісти будуть обов’язково нести покарання за корупційні порушення: «Заробиш і продовжиш грати далі – такого більше не буде».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?