Голова антикорупційного комітету крикету: «Шахраї зараз зосереджені на маніпуляції конкретних подій у матчах»

Олександр Веселов

Керівник антикорупційного відділу Міжнародної ради крикету Ронні Фленаган в черговий раз обговорив проблему договірних матчів, адже крикет входить до числа найбільш страждаючих від корупції видів спорту. Зокрема, 66-річний функціонер наголосив, що порушники тепер більше концентруються на окремих аспектах гри, адже тримати «під контролем» поєдинок загалом значно важче.

Голова антикорупційного відділу Міжнародної ради крикету Ронні Фленаган

Голова антикорупційного відділу Міжнародної ради крикету Ронні Фленаган

«Корупціонери намагаються підкупити окремих гравців, ми навіть розробили індивідуальну програму дій для кожної ігрової позиції – як саме той чи інший гравець може впливати на гру, що треба робити, аби не порушити антикорупційний кодекс, і яке за це може бути покарання. В наш час маніпулювати діями цілої команди значно важче, простіше домовитися з конкретним гравцем», – цитує Ронні Фленагана Indian Express.

Звісно, зі спортивним шахрайством простіше боротися в країнах, де гральний бізнес перебуває у правовому полі, але в Індії та Пакистані, провідних крикетних державах, це не так. «Ми маємо розуміти, що з логічних причин гральний бізнес не буде легалізовано в Індії та Пакистані, тому зобов’язані шукати інші дієві методи протидії корупційним процесам», – зазначив Фленаган.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?