Голосуйте за «Рейтинг Букмекерів» на Betting Awards 2016!

Рейтинг Букмекерів

 «Рейтинг Букмекерів» номінований на премію Betting Awards 2016 в категорії «Кращий інтернет-портал року про букмекерство». Церемонія відбудеться в перший день десятої виставки Russian Gaming Week, яка пройде 2-го і 3-го червня в московському виставковому центрі «Сокольники».

«Рейтинг Букмекерів» номінований на Betting Awards 2016

«Рейтинг Букмекерів» номінований на Betting Awards 2016

Віддати свій голос ви можете тут. Для цього достатньо зареєструватися на сайті премії через соціальну мережу і пройти авторизацію, якщо вона не буде проведена автоматично.

Вручення премії Betting Awards 2016 відбудеться 2-го червня – в кінці першого дня конференції. В рамках заходу будуть нагороджені букмекерські мережі, онлайн-букмекери, провайдери платіжних рішень і сервісів, а також профільні медіа.

Виставка-форум Russian Gaming Week збере представників російського і зарубіжного ринку азартних ігор, надавши їм платформу для обговорення найактуальніших тем індустрії і демонстрації продуктів.

Голосуйте за «Рейтинг Букмекерів» за цим посиланням!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?