Голі груди стали аргументом любительки ставок з Казахстану

Рейтинг Букмекерів

Камери відеоспостереження пункту прийому ставок однієї з букмекерських контор казахстанського міста Алмати зафіксували епічне протистояння відвідувачки ППС і охоронця закладу. В якості вирішального аргументу екстравагантна дама використала власні оголені груди.

Оголені груди стали зброєю любительки викурити сигарету всередині ППС

Оголені груди стали зброєю любительки викурити сигарету всередині ППС

Як видно на скріншотах відеозйомки, драма розігралася в приміщенні одного з відділень БК Tennisi. Відвідувачка зайшла всередину із запаленою сигаретою в руці. Місцевий охоронець підійшов до любительки пробігтися поглядом по свіжій лінії на другу волейбольну лігу Казахстану, і попросив піти. Жінка відмовилася. Вирішивши довго з нахабною відвідувачкою не сперечатися, сек’юріті звалив на плечі любительку подиміти всередині «будки», яка відчайдушно чинила опір і буквально виніс на вулицю.

Але – відео не збреше – це тільки заохотило жінку. Можливо, у неї була невдала серія ставок, так що розлючена беттинг-фурія незабаром знову з’явилася всередині. Як видно на кадрах відеозйомки, жінка не стала чекати нової порції «обнімашек» і стягнула з себе майку, продемонструвавши охоронцеві, касиру і рідкісним відвідувачам те, чим її нагородила матінка-природа. Як пише Daily Mail, до того ж вона пригрозила, що якщо охоронець доторкнеться до неї, то вона подасть на нього в суд за сексуальні домагання

Чим завершилася історія, залишається тільки здогадуватися. Сподіваємося, що у цієї казахстанської любительки беттинга, сигарет і ексгібіціонізму все буде добре.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?