Гол Сане зруйнував експрес німця з коефіцієнтом 18000.0

Гончар Тарас

Ліга чемпіонів провокує гравців йти на великий ризик, який потенційно може принести величезний прибуток. Утім, наша історія про те, як один гравець організував експрес з неймовірним коефіцієнтом, а для його «доїзду» не вистачило дещиці. Тим не менше цей сміливець заслуговує уваги!

Німецький півзахисник «Манчестер Сіті» у матчі з «Монако» зруйнував потенційний супервиграш своєму співвітчизнику

Мешканець Німеччини у вівторок підготував сміливий експрес з коефіцієнтом 18000.0! До своєї ставки він включив рахунки на матчі Ліги чемпіонів, які пройшли в середу: «Манчестер Сіті» — «Монако» та «Байєр» — «Атлетіко» Мадрид. Таким чином він ставив на те, що гра в Манчестері завершиться з рахунком 4:2, а поєдинок у Леверкузені — 2:4.

Нагадаємо, що поєдинки 22 лютого були справді насичені забитими м’ячами. Більше того, наш герой передбачив рахунок на табло «Бай-Арени» в Німеччині. Проте перебіг подій в зустрічі англійців і французів дещо не виправдали його очікування. Хоча до 82-й хвилини все складалося якнайкращим чином.

Примітно, що азартному німцю дорогу перейшов його співвітчизник з «Манчестер Сіті» Лерой Сане. Саме його гол під завісу зустрічі зіпсував настрій любителю ставок з тисячними коефіцієнтами. До слова, Лерой Сане навіть поспівчував своєму земляку.

«Я читав про це в газеті. Мені шкода бідолашного хлопця», — написав гравець «Містян» у твіттері.

Нагадаємо, що один гравець з Шотландії запропонував ставку з коефіцієнтом 401.0 і розорив БК на £350 тисяч

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?