GLI сприятиме розвитку ігрової індустрії в Україні

Рейтинг Букмекерів

Компанія Gaming Laboratories International надасть допомогу Українській Асоціації Ігрової Індустрії (УАІІ) з метою впровадження високих стандартів ігрової індустрії в Україні. Про це «Рейтингу Букмекерів» стало відомо з офіційного прес-релізу УАІІ.

GLI співпрацюватиме з УАІІ

В рамках партнерської взаємодії відбудуться зустрічі експертних груп, будуть проведені семінари, на яких експерти GLI поділяться досвідом і знаннями в сфері ігрової індустрії.

«Ринок ігрових послуг – високотехнологічний і швидко розвивається, тому для створення необхідних законодавчих рішень для грального бізнесу важливість такого партнерства важко переоцінити. Ми покладаємо великі надії на цю співпрацю», – заявила президент Української Асоціації Ігровий Індустрії Ірина Сергієнко.

Компанія GLI є незалежним консультантом регуляторних органів більшості країн світу. Основним напрямком діяльності компанії є тестування, сертифікація обладнання та програмного забезпечення операторів грального бізнесу на предмет дотримання останніми вимог локального законодавства, зокрема, встановлених стандартів соціально відповідальної гри.

Нагадаємо, УАІІ була створена в серпні 2016 року з метою сприяння легалізації ігрової індустрії в Україні відповідно до міжнародних стандартів, розробки прогресивних законодавчих ініціатив в сфері ігрової індустрії, залучення інвестицій в економіку держави і становленню ринку гральних послуг на основі чесної конкуренції.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?