«Гірник-Спорт» в рамках акції виступив проти договірних матчів

Гончар Тарас

У неділю, 5 березня, футбольний клуб з Горішніх Плавнів сказав «Ні» нечесній грі і договірним матчам, інформує офіційний сайт ФК. Нагадаємо, що торік «Гірник-Спорт» був замішаний в підозрілому матчі проти «Іллічівця» , який зчинив чималий галас у медіа просторі, після чого клуб розпустив усіх гравців.

 

«Гірник-Спорт» в рамках акції виступив проти договірних матчів

Минула неділя виявилася насиченою на події в головній команді «Гірника-Спорт»: крім двох тренувань (ранкового та вечірнього) футболісти стали учасниками й інших подій.

Вся команда з Горішніх Плавнів взяла участь у відеозйомці невеликого кліпу в рамках акції з боротьби з фіксованими результатами і договірними матчами. Гравці і тренерський штаб на чолі з Сергієм Пучковим передали цю естафету іншим футболістам і командам Професійної футбольної ліги.

– Ми говоримо «Ні» договірним матчу і нечесній боротьбі, – сказав капітан ФК «Гірник-Спорт» Володимир Корольков. – Ми не граємо в ці ігри. Ми виступаємо за видовищний і непередбачуваний футбол, який подобається вболівальникам.

Після нетривалої зйомки вся команда вирушила на тренування, щоб продовжити підготовку до другої частини чемпіонату.

Нагадаємо, у матчі Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» було зафіксовано аномально велику кількість ставок, багато з яких були зроблені всупереч котируванням букмекерів.

Голова незалежної європейської організації Federbet, що займається виявленням договірних матчів, Франческо Баранка прокоментував для «Рейтингу Букмекерів» аномальну поведінку клієнтів біржі ставок Betfair в матчі Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-спорт».

Президент клубу з Горішніх Плавнів Петро Матвійович Каплун у ексклюзивному інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів» прокоментував ситуацію з матчем «Іллічівець» — «Гірник-Спорт», на який зафіксували аномальний обсяг ставок, і який голова Federbet Франческо Баранка називав обурливим «договірняком».

Додамо, що Професіональна футбольна ліга України (ПФЛ) закликала до боротьби з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?