Гетманцев повідомив, коли фінансовий комітет розгляне законопроєкт про гральний бізнес

Владислав Стародубцев
Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики розгляне законопроєкт №2285-Д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» наступного тижня. Про це розповів його очільник Данило Гетманцев в ефірі одного з телеканалів.
Данило Гетманцев

Данило Гетманцев

За його словами, карантин жодним чином не повпливав на робочий графік. Мовляв, він щодня працює у комітеті над законопроєктами, а фінансовий комітет, вважає Гетманцев, – один з найефективніших у парламенті.

«Нам є чим пишатися, ми плідно працюємо. І в цей карантин більшість наших законопроєктів проходили.

І вже найближчим часом буде гральний бізнес на комітеті розглядатися. На цьому тижні ні, бо це робота на округах. А вже через тиждень, думаю, будемо його розглядати», – розповів народний депутат в ефірі ZIK.

Низка експертів критикувала роботу комітету з питань фінансів, податкової та митної політики через затягування з розглядом законопроєкту про гральний бізнес. Порція критики дісталася і пану Гетманцеву.

Днями очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запевнив, що депутати проголосують у другому читанні за законопроєкт №2285-Д до кінця травня.

Нагадаємо, 16-го травня депутати Верховної Ради підтримали у першому читанні законопроєкт №2285-Д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». «За» проголосувало 260 законотворців.

Автор законопроєкту про гральний бізнес розповів, коли запрацює система онлайн-моніторингу

Юрист пояснив, чому депутати зволікають з ухваленням законопроєкту про гральний бізнес

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт