Генсек ФФУ: за договірні матчі в Україні покарають десятки винних

Тарас Гончар

Генеральний секретар Федерації футболу України (ФФУ) Юрій Запісоцький прокоментував процес розслідування справи про договірні матчі в країні.

IMG_5744

Генсек ФФУ: за договірні матчі в Україні покарають десятки винних

«Федерація футболу в рамках своїх повноважень сприяє роботі слідства. Всі необхідні документи і відомості оперативно передаються Нацполіціі. Я вам більше скажу, ми зацікавлені в результативності слідства, як ніхто інший, оскільки переконані, що український футбол повинен бути зразком прозорості та справжнього змагального духу», – заявив пан Запісоцький.

За його словами, Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактами організації договірних матчів.

Слідчі вже провели десятки обшуків. Серед можливих причетних до договірних матчів називають десятки футбольних функціонерів різного рівня. 11 з них вже отримали повістки.

«Як тільки слідство збере достатньо доказів причетності підозрюваних до організації або участі в договірних матчах, матеріали будуть передані в органи здійснення футбольного правосуддя ФФУ, які будуть вирішувати питання про відсторонення корумпованих функціонерів від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом», – зазначив Юрій Запісоцький.

Нагадаємо, що ФФУ готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?