Генпрокуратура України підозрює гравців ФК «Зоря» в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування можливої причетності 12 футболістів молодіжних команд U-19 і U-21 луганського футбольного клубу «Зоря» до організації договірних матчів в сезоні 2015/2016.

Розслідування відкрито 15-го квітня 2016-го року

Розслідування відкрито 15-го квітня 2016-го року

Матчі, про які йдеться, проходили в період з 3-го травня по 29-те жовтня 2015-го року, повідомляють «Українські новини» з посиланням на визначення Печерського районного суду Києва від 7-го червня, оприлюднені в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Генеральна прокуратура країни відкрила розслідування за даним фактом 15-го квітня 2016-го року.

В ході розслідування було встановлено, що 12 футболістів молодіжних команд луганської «Зорі» впливали на результати футбольних матчів з молодіжними (U-19) командами «Шахтар» (Донецьк), «Металіст» (Харків), «Сталь» (Кам’янське) і «Динамо» (Київ) шляхом кількаразового одержання неправомірної вигоди.

У грудні 2015-го року гендиректор «Зорі» Сергій Рафаїлов повідомив, що за підсумками внутрішнього розслідування з юнацької команди було відраховано 11 футболістів, які брали участь в договірних матчах: Валентина Великого, Івана Волика, Олексія Оленченко, Сергія Романова, Єгора Скворцова, Максима Слюсаря, Павла Смирнова, Олександра Солдатенко, Владислава Сидоренко, Владислава Філенкова і Дениса Шапочку.

Ці гравці забезпечували потрібний результат за винагороду від $700 до $1 тис. на гравця в матчах сезону 2014/2015 з юнацькими командами «Шахтаря», «Чорноморця» і «Металіста».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?