Генпрокуратура розслідує матчі «Говерла» – «Зоря» і «Арсенал» – «Верес»

Рейтинг Букмекерів

Генеральна прокуратура отримала дозвіл на отримання конфіденційної інформації за телефонним номером одного з футболістів, який підозрюється у впливі на результати поєдинків Прем’єр-ліги-2015/16 між «Говерлою» і «Зорею», а також зустрічі Першої ліги нинішнього сезону між «Арсеналом-Київ» і «Вересом».

 

Генпрокуратура України розгляне справу про два підозрілих матчі

14 лютого Печерський районний суд Києва розглянув клопотання слідчого ГПУ про тимчасовий дозвіл доступу до речей і документів одного з осіб, підозрюваних у вчиненні злочину за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (Повторне вчинення дій або бездіяльність з метою одержання неправомірної вигоди; вчинення дій або бездіяльність з метою одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групи осіб), а також частини 1 статті 369 КК (Вплив на результати офіційних спортивних змагань шляхом підкупу, примусу або підбурювання, чи вступ у змову з метою одержання неправомірної вигоди), повідомляє sportarena.com.

Суть справи полягає в тому, що якийсь футболіст вплинув на результат поєдинку «Говерла» – «Зоря» шляхом підкупу двох футболістів ужгородської команди. Та зустріч відбулася 30 квітня 2016 року і завершилася розгромною перемогою команди Юрія Вернидуба з рахунком 4:0.

Слідство встановило, що підозрюваний футболіст може бути причетний і до договірного матчу між «Арсеналом-Києвом» і «Вересом», який відбувся 18 вересня 2016 роки (0:0). За версією слідства, гравець діяв через свого друга – колишнього гравця. Той запропонував одному з футболістів «Арсеналу-Києва», Адерінсолі Есеолі, $500 за неучасть в матчі

Також, за версією слідства, вплив на хід матчу могли зробити капітан «Арсеналу-Києва» Олег Котелюх (навмисне зіграв рукою в своїй штрафній) і арбітр Андрій Кузьмін, який таємно спілкувався з деякими колишніми суддями.

Слідство попросило у суду дозвіл на отримання у оператора мобільного зв’язку даних про всі вхідні та вихідні дзвінки та повідомлення підозрюваного футболіста в період з 1 січня 2016 року по 17 січня 2017 року. Печерський суд задовольнив клопотання і дозволив доступ до конфіденційної інформації з телефонного номера футболіста.

Якщо впродовж 30 днів з моменту оголошення вердикту доступ до даних надано не буде, то суд має право дати дозвіл на обшук з метою вилучення необхідних слідству даних і речей.

Нагадаємо, що після матчу між «Арсеналом-Києвом» і «Вересом» деяких гравців одразу запідозрили в здачі матчу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?