Гендиректором SBTech призначений Річард Картер

Рейтинг Букмекерів

Виробник IT-рішень для гемблінг-індустрії SBTech оголосив про зміну генерального директора компанії, повідомляє прес-служба SBTech. Ним став Річард Картер, колишній директор з досліджень в Deutsche Bank.

Керувати SBTech буде колишній співробітник Deutsche Bank

Керувати SBTech буде колишній співробітник Deutsche Bank

Річард Картер, який до роботи в Deutsche Bank був брокером в Numis Securities і взаємодіяв з 888 Holdings, змінив на посаді гендиректора SBTech Ітая Зака, який очолював компанію з 2011-го року.

«Ми пишаємося тим, що Річард приєднається до нашої команди. За останні декілька років SBTech досягла значного росту і успішно зміцнила свої позиції як лідер ринку. Річард допоможе нам вийти на новий рівень», – сказав голова оператора Джон Андерсон.

Картер, в свою чергу, заявив, що SBTech має виключно чітку стратегію і стає найнадійнішою і найінноваційнішою компанією в галузі програмного забезпечення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?