Гендиректор Parimatch Сергій Портнов став лауреатом премії SBC Awards 2018

Тарас Гончар

Генеральний директор букмекерської компанії Parimatch Сергій Портнов став переможцем премії SBC Awards 2018 у номінації «Лідер року». Церемонія нагородження переможців пройшла 4 грудня.

1-2выава

Гендиректор Parimatch Сергій Портнов став лауреатом премії SBC Awards 2018

4 грудня 2018 року в павільйоні The Artillery Garden at the HAC London відбулася церемонія нагородження переможців престижної премії SBC Awards 2018 у галузі спортивного беттингу та гральної індустрії.

Генеральний директор БК Parimatch Сергій Портнов отримав престижну нагороду «Лідер року». Експерти і журі високо оцінили його роботу з трансформації і швидкого розширення бізнесу Parimatch з моменту вступу на посаду в 2011 році.

«Parimatch подолав великий шлях за дуже короткий термін. Ми амбітні і налаштовані на подальший розвиток нашого бренду і продукту. Ця нагорода є символом наполегливої ​​роботи всієї нашої команди. Дякую SBC Awards за прекрасний вечір і цей титул», – заявив «Рейтингу Букмекерів» Сергій Портнов.

Крім того, компанія Parimatch входила в шорт-лист в номінації «Краще спонсорство року» на SBC Awards як офіційний партнер UFC в регіоні EMEA. Переможцем у цій номінації стала компанія Dafabet.

Додамо, що букмекерська компанія 1хbet виграла в номінації «Висхідна зірка в області інновацій спортивного беттингу». Кращою букмекерською компанією визнали Bet365. Кращим оффлайн-букмекером року стала БК William Hill.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт