Гаррі Реднапп розповів про ставки своїх футболістів на власні матчі

Рейтинг Букмекерів

Відомий англійський фахівець, колишній головний тренер таких клубів, як «Портсмут», «Тоттенхем Хотспур» і «Куїнз Парк Рейнджерс» Гаррі Реднапп виявився фігурантом гучного розслідування газети The Telegraph, присвяченого корупції в британському футболі. У розмові з журналістами під прикриттям на камеру тренер розповів про те, що футболісти в одному з його клубів робили ставку на власний матч.

v

Спеціаліст вважає, що розбиратися в тому, що трапилося, ніхто не буде

За словами Реднаппа, він дізнався, що його підопічні поставили на свою перемогу в одному з матчів. Про який клубі йдеться, а також хто саме з футболістів брав участь в цьому, не повідомляється.

Як зазначає видання, агент одного з футболістів повідомив свого клієнта про те, що можна зробити ставку з такою високою ймовірністю успіху, що для цього можна сміливо закладати будинок. Гравці вирішили скористатися цим і зробили ставку на матч зі своєю участю. Агент після цього стверджував, що їхні суперники теж ставили на цю гру.

Букмекери на той матч виставили високі коефіцієнти на перемогу команди Реднаппа. Це було пов’язано з тим, що клуб, вирішивши свої завдання в сезоні, вже не мав турнірної мотивації, і футболісти, на думку аналітиків, не мали причин грати в повну силу. Спеціаліст виставив на гру найсильніший склад, і команда впевнено перемогла.

The Telegraph пише, що Реднапп не брав участь в процесі організації договірного матчу, але коли він дізнався про ставки своїх підопічних, він повинен був повідомити Футбольну асоціацію Англії про це навіть через деякий час.

Журналісти під прикриттям зустрілися з фахівцем 6 липня, в день, коли збірна Уельсу програла португальській команді в півфіналі Євро-2016. Пізніше журналісти зв’язалися з Реднаппом від імені The Telegraph і запитали його, як вважає тренер, чи варта ситуація, що склалася, розслідування від FA. На це він відповів, що всім начхати на цей епізод, і ніхто не буде розбиратися.

При цьому Реднапп не бачить порушення в діях своїх колишніх підопічних, так як, за його словами, вони ставили на свою команду, а не на іншу.

Згідно з правилами FA, футболістам забороняється робити ставки на матчі з власною участю.

Одним з фігурантів розслідування The Telegraph також виявився тепер вже колишній головний тренер збірної Англії Сем Еллардайс. Журналісти зустрілися з ним і представилися бізнесменами з Далекого Сходу, які хотіли зірвати куш за рахунок махінацій на трансферному ринку Великобританії. Еллардайс погодився допомогти «бізнесменам», поділився способами обходу регламенту FA і зажадав за це 400 тисяч фунтів стерлінгів.

Після того як дані розслідування були оприлюднені, Футбольна асоціація звільнила Еллардайса з поста головного тренера збірної Англії. Виконуючим обов’язки наставника команди був призначений Гарет Саутгейт, який, згідно з оцінками букмекерів, найімовірніше, залишиться на цій посаді.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?