Гарі Невілл програв Каррагеру парі і відпрацює ефір у футболці «Ліверпуля»

Тарас Гончар

Екс-гравці збірної Англії, а нині футбольні експерти Гарі Невілл і Джеймі Каррагер посперечалися, хто точніше б’є пенальті. Влучнішим виявився Каррагер. Тепер Невіллу доведеться провести ефір в футболці «Ліверпуля».

афіаф

Гарі Невілл програв Каррагеру парі і відпрацює ефір в майці «Ліверпуля»

Зірка «МЮ» Невілл і легенда «Ліверпуля» Каррагер посперечалися, хто точніше б’є пенальті. Той, хто програє, повинен буде відпрацювати ефір у футболці клубу-суперника.

Can’t wait for this @gneville2 ❤️

A post shared by Jamie Carragher (@23_carra) on

У серії ударів влучнішим виявився Каррагер. Тепер Гарі Невіллу доведеться вийти в ефір шоу Monday night football у футболці «Ліверпуля». Для такого випадку Каррагер приготував йому футболку Джердана Шакірі, якого Невілл часто критикував.

Don’t miss MNF tomorrow from 7:00 @skysports @gneville2 😘

A post shared by Jamie Carragher (@23_carra) on

Сам Шакірі теж не залишився в боргу і підписав майку «Моєму фанату номер один. Будь ласка, не давай задню. Будь ласка, не відмовляйся від цієї суперечки».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?