Gamblit Gaming і Playboy уклали угоду про співпрацю

Олександр Веселов

У каліфорнійській штаб-квартирі Gamblit Gaming було укладено партнерську угоду з Playboy Enterprises з метою створення і розвитку мобільних ігор на гроші.

Gamblit Gaming і Playboy уклали угоду про співпрацю

Gamblit Gaming і Playboy уклали угоду про співпрацю

Угода передбачає випуск в 2016 році нових ігор на основі навичок з метою їх введення на ринок мобільних ігор Великобританії. Візуально вони будуть подібні стаціонарним казино, які розташовані в американських містах Лас-Вегас та Атлантик-Сіті.

«Playboy – неймовірна компанія з багатою історією. Вона в змозі створити свіжий бренд ігор, який допоможе нам сформувати нову категорію споживачів. Співпраця з Playboy – здійснення нашої давньої мрії», – заявив головний виконавчий директор Gamblit Gaming Ерік Мейерхофер.

«Галузь ігор на справжні гроші процвітає, і Gamblit є тут першопрохідцем, – додає голова ліцензійного відділу Playboy Метт Норбі. – Ми віримо, що покупці звернуть увагу на мобільний та стаціонарний гемблінг, який ми створюємо разом».

Нагадаємо, кілька років тому канадський гральний холдинг Amaya Gaming Group уклав угоду про співпрацю з Playboy Enterprises. Тоді передбачалося, що Amaya Gaming буде використовувати популярний бренд для «розкрутки» своїх сервісів. Особлива увага приділялася залученню марки Playboy в рекламі онлайнових покерних і лотерейних сервісів.

Відзначимо, що Playboy Enterprises володіє кількома популярними засобами масової інформації, онлайновими порталами і займається ліцензуванням численних товарів, що випускаються під своєю маркою (гральних карт, іграшок і так далі).

Компанія славнозвісного Х’ю Хефнера, заснована в 1953 році, співпрацювала з гральним закладом в американському Атлантик-Сіті. Тоді вона навіть отримала ліцензію на азартні послуги. З 2006 по 2012 рік Playboy Enterprises управляла клубом в Лас-Вегасі. У 2010 і 2011 роках вона відкрила подібні заклади в Канкуні, Макао та Лондоні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?