Gala Coral продала 130 бінго-клубів Caledonia Investments

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія Gala Coral оголосила про продаж 130-и бінго-клубів приватної інвестиційної групі Caledonia Investments за 241 мільйон англійських фунтів.

Gala Coral фокусується на онлайн-сегменті

Gala Coral фокусується на онлайн-сегменті

Очікується, що угода буде укладена через два місяці після того, як вона буде схвалена регулятором азартних ігор Великобританії.

Gala Coral збереже володіння брендом Gala, а також сайти Galabingo.com і Galacasino.com. Саймон Вайкс продовжить обіймати посаду виконавчого директора наземного бізнесу Gala Bingo.

Представник компанії Gala Coral також відзначив, що продаж 130-и бінго клубів не має нічого спільного зі злиттям з Ladbrokes.

«Ми задоволені тим, що досягли згоди з продажу Gala Retail після змагального процесу. Цей продаж – ще один трансформативний крок для Gala Coral Group.

Ми бажаємо всім співробітникам Gala Retail всього найкращого в майбутньому і віримо, що бізнес процвітатиме в руках нового власника. Gala Coral Group продовжує зосереджуватися на зростанню і розвитку мережі ППС, онлайн-сегмента та завершенні угоди злиття з Ladbrokes», – заявив виконавчий директор Gala Coral Карл Лівер.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?