Футболісти «Волині» U-19 пройшли перевірку на детекторі брехні

Рейтинг Букмекерів

Стало відомо, що керівництво луцького клубу прийняло рішення провести власне розслідування всередині клубу після підозрілого матчу в юнацькій першості проти «Шахтаря», на який поставили чималу суму.

Про результати тестів на детекторі брехні поки невідомо

Про результати тестів на детекторі брехні поки невідомо

У «Волині» кількох футболістів юніорської команди вирішили перевірити на поліграфі через підозри у договірному характері матчу з «Шахтарем», повідомляє sportarena.com.

У Луцьку миттєво відреагували на рішення ФФУ розслідувати матч 17-го туру чемпіонату U-19 «Шахтар» – «Волинь» (3:0). За інформацією джерела, футболісти юніорської «Волині» у вівторок зустрілися з керівництвом клубу, разом ще раз переглянули гру і дали відповіді на питання головного тренера та президента ФК Віталія Кварцяного.

Крім того, деякі юніори, які брали участь в цьому поєдинку, пройшли перевірку на поліграфі. Про результати тестів на детекторі брехні поки невідомо. Такі перевірки проводяться в клубі не вперше. Саме після випробування поліграфом влітку 2015-го та у вересні 2016 року «Волинь» припинили співпрацю з декількома гравцями.

Нагадаємо, зустріч першості U-19 «Шахтар» — «Волинь» зібрала «касу» понад $250 тис. на біржі ставок Betfair.

Ігор Кочетов заявив, що ця гра і дії захисників «Волині» викликали у ФФУ підозри, голова Federbet Франческо Баранка у своєму коментарі для «РБ» зазначив, що в азіатських нелегальних конторах аномальних ставок на цей матч не було.

Представник Favbet розповів «Рейтингу Букмекерів», що у них аномальних ставок на дивний матч юнацьких команд «Шахтаря» і «Волині» також не було. Хоча ФФУ вже розпочала розслідування щодо цього матчу чемпіонату U-19.

Генеральний директор «Шахтаря» допустив, що деякі навколофутбольні особи використовували матч, щоб заробити.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?