Футболісти «Говерли» U-21 вимагають, аби інформація про їх участь в «договірняках» була спростована

Олександр Веселов

Гравці та тренер молодіжного складу ужгородської «Говерли» звернулись з відкритим листом до голови Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Ігоря Кочетова з вимогою, аби була спростована інформація журналістів про участь команди у договірних матчах.

Гравці «Говерли» U-21 написали листа Ігорю Кочетову

Гравці «Говерли» U-21 написали листа Ігорю Кочетову

«Шановний Ігоре Миколайовичу, звертаємося до Вас з вимогою відреагувати на безпідставні звинувачення нашої команди й зокрема гравця Котьо Станіслава в участі у матчах з фіксованим результатом, які були озвучені під час ефіру 17 квітня на передачі «Профутбол» на телеканалі «2+2» її ведучим Ігорем Цигаником. В свою чергу стверджуємо, що ніколи не брали участі у подібних поєдинках, а вели чесну й безкомпромісну боротьбу на полі зі своїми суперниками. Тому цю інформацію вважаємо наклепом та такою, яка не має під собою жодних підстав. Вимагаємо від очолюваного Вами Комітету спростувати дану інформацію», – наводить текст листа офіційний сайт «Говерли».

Нагадаємо, що дане питання було порушено після поєдинку «Говерла» – «Динамо» у чемпіонаті України U-21, що відбувся 15-го квітня в Ужгороді. «Рейтинг Букмекерів» детально розбирав, чому з’явились підстави сумніватись у дотриманні принципів спортивної боротьби у цій грі.

Окрім того, капітан та захисник «Говерли» U-21 Станіслав Котьо відреагував на інформацію програми «Профутбол», що він, мовляв, має стосунок до договірних матчів свого клубу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?