Футболіст розповів про договірний матч у чемпіонаті Франції

Олександр Веселов

Відоме французьке видання Le Figaro з посиланням на місцевий канал M6 інформує, що затриманий правоохоронцями футболіст зізнався, що брав участь у договірному матчі. Ім’я гравця не розголошується в інтересах слідства.

Місце злочину: саме на цьому стадіоні у комуні Фрежю відбувся даний «договірняк»

Місце злочину: саме на цьому стадіоні у комуні Фрежю відбувся даний «договірняк»

Йдеться про поєдинок між клубами «Фрежю-Сен-Рафаель» та «Колом’є» у чемпіонаті National, третій за престижністю дивізіон футбольного господарства Франції, що відбувся дев’ятого травня 2014 року.

Під час затримання футболіст зізнався, що воротар його команди запропонував кожному з гравців команди по десять тисяч євро, якщо вони програють гру.

Тобто можна сміливо припустити, що йдеться про гравців домашньої команди, адже «Фрежю-Сен-Рафаель» програв той матч з рахунком 1:4. І треба зазначити, що хлопці старанно виконували «своє завдання», адже пропустили чотири голи за перші 20 хвилин поєдинку. Більше того, дебютний м’яч – автогол на шостій хвилині (сенегальський захисник Матар Фалл). Ім’я голкіпера, який захищав ворота «Фрежю-Сен-Рафаель» у тій грі – гаїтянин (народився у Франції) Домінік Жан-Зепірін.

Згадаємо, на початку минулого місяця німецька телерадіокомпанія ARD натякала на договірні матчі в сусідніх до Франції країнах – у вищих дивізіонах Бельгії та Нідерландів. До речі, у Франції за «договірняки» передбачена карна відповідальність, про що нагадали футболістам збірної України напередодні поїздки на Євро-2016.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?