Футболіст Джоуї Бартон дискваліфікований на один матч за ставки на футбол

Рейтинг Букмекерів

Футбольна асоціація Шотландії (SFA) дискваліфікувала колишнього півзахисника ФК «Рейнджерс» Джоуї Бартона, якого звинувачують в тому, що він зробив 44 ставки на футбольні матчі.

Дискваліфікація залшишиться в силі, якщо Бартон перейде в англійський клуб.

34-річний футболіст зізнався в тому, що порушив положення SFA, згідно з якими гравець, тренер або інша офіційна особа не мають права робити ставки на будь-які футбольні матчі в світі,- повідомляє ESPN.

Англієць зробив 44 ставки на футбольні матчі в період з 1 липня по 15 вересня 2016 року. При цьому він не ставив на матчі за участю своєї тодішньої команди – ФК «Рейнджерс».

10 листопада гравець розірвав угоду з «Рейнджерами» за обопільною згодою сторін. За клуб футболіст не грав з вересня, з моменту відсторонення від роботи з командою через конфлікт з одноклубниками.

Якщо Бартон в січні перейде в той чи інший англійський клуб, дискваліфікація залишиться в силі за згодою шотландської та англійської футбольних асоціацій.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?