Футбольний рефері з Таджикистану відсторонений від роботи через справу про договірні матчі

Олександр Веселов

У середу, 21-го жовтня, Азійська конфедерація футболу (АФК) опублікувала повідомлення, в якому зазначено, що арбітр категорії ФІФА з Таджикистану Парвіз Муртазоев тимчасово відсторонений від роботи через підозри у навмисному впливі на результат футбольного матчу.

Арбітр категорії ФІФА Парвіз Муртазоев

Арбітр категорії ФІФА Парвіз Муртазоев

Дискваліфікація рефері діятиме протягом наступних 30 днів з можливістю продовження ще на 20 днів, якщо того вимагатимуть слідчі заходи.

Який саме матч потрапив під підозру, АФК не уточнює. Інформація про дискваліфікацію Муртазоева надіслана до ФІФА, щоб поширити її дію по всьому футбольному світу, – повідомляє Reuters.

Відзначимо, що в серпні нинішнього року Федерація футболу Таджикистану повідомляла, що рефері ФІФА Парвіз Муртазоев пройшов черговий етап відбору і стоїть на порозі потрапляння в елітний список суддів Азійської футбольної конфедерації.

Також нагадаємо, що днями АФК дискваліфікувала ряд непальських футболістів, які заарештовані на батьківщині через участь у договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?