Футбольний функціонер Яні Дімітров: «У Болгарії договірний матч можна організувати за 500 доларів»

Олександр Веселов

Досвідчений футбольний функціонер з Болгарії Яні Дімітров, який свого часу був віце-президентом російського клубу «Крила Рад», розповів про проблему договірних матчів на своїй батьківщині.

Яні Дімітров: про договірні матчі в Болгарії говорять буквально після кожного туру

Яні Дімітров: про договірні матчі в Болгарії говорять буквально після кожного туру

«Про договірні поєдинки у нас починають говорити буквально після кожного туру. У більшості випадків обговорюють можливі домовленості з арбітрами, в меншій мірі – змови між командами. Все тому, що болгарський футбол слабкий, і є два-три дуже впливових клуби. Крім того, в Болгарії для цього не потрібно багато грошей: тут за 500 доларів все зроблять», – розповів Яні Дімітров в інтерв’ю, опублікованому на блозі сайту sports.ru.

«Далеко не всі наші матчі та турніри бувають в лінії букмекерських контор, та й максимальні ставки на них невеликі. Можливо, на болгарський чемпіонат ставлять десь в Азії або в підпільних конторах.

На фініші чемпіонату, коли грають команди, які стоять на виліт, починається таке, що з глузду можна з’їхати

Але, якщо говорити про договірні матчі заради виграшів на тоталізаторі, то, мені здається, основні дива відбуваються під час передсезонних спарингів. Одна команда вищого дивізіону, наприклад, програла в якомусь австрійському селищі, якщо не помиляюся, з рахунком 11:0», – говорить Яні Дімітров.

Окрім того, функціонер розповів, що робиться в Болгарії в боротьбі проти поєдинків з наперед визначеним результатом:

«У нас стали призначати суддів за максимально короткий термін до початку матчів. Були запущені різні виховні програми. Але все це не дуже допомагає, тому що народ бідний, і тисяча доларів для багатьох – величезні гроші».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?