Футбольна асоціація Малайзії введе систему відстеження ставок для боротьби з договірними матчами

Олександр Веселов

З нового сезону професійний футбол Малайзії очікують серйозні структурні зміни, що дозволить збільшити фінансовий дохід вдвічі. Боротьба проти матчів із зумовленими результатами є фундаментом, на основі якого буде реалізовано новий амбітний проект.

Національний Стадіон Букіт Джаліл в Куала-Лумпурі на 87411 місць

Національний Стадіон Букіт Джаліл в Куала-Лумпурі на 87411 місць

Професійний футбол Малайзії включає в себе два дивізіони і кубкові змагання, та вже з найближчого сезону, який стартує в січні 2016 року, буде орієнтуватися на найуспішніші світові аналоги – англійську Прем’єр-лігу і німецьку Бундеслігу, намагаючись наслідувати європейським прикладам.

Реорганізація розпочинається з нового контракту з продажу прав на телетрансляції, який гарантовано принесе 1.26 млрд. рінггіт (в еквіваленті, приблизно 296.5 млн. доларів США) протягом наступних 15-ти років, а це перевищує минулі надходження в два рази.

«Це стартова точка, що нагадує собою положення, в якому перебувала англійська Прем’єр-ліга в 1992 році, – говорить виконавчий директор Футбольної асоціації Малайзії Кевін Рамалінгам. – Упевнений, попереду нас чекає світле майбутнє».

Але настане вона тільки в тому випадку, якщо проблема з договірними матчами буде повністю викоренена. І в Малайзії це чудово розуміють, вже зараз впроваджуючи систему з відстеження букмекерських ставок. Футболісти та всі причетні особи попереджені, що тепер кожен матч буде під пильною увагою. На тих, хто спокуситься наживкою шахраїв, чекає довічна дискваліфікація.

«Ми прийшли до тієї точки, коли пора виключити корупцію з нашої гри. Вплив шахраїв поступово слабшає, але нам не можна розслаблятися. Сподіваюся, у найближчі два-три роки ми повністю позбудемося цього клейма», – резюмував Рамалінгам в інтерв’ю AFP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?