Франческо Баранка: «Якщо побачимо дивні рухи ставок, попросимо арбітра зупинити матч»

Гончар Тарас

Генеральний директор міжнародної компанії «Federbet» і голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка розповів про свої перші кроки на новій посаді в Україні та плани щодо боротьби з договірними матчами.

Франческо Баранка хоче зупиняти нечисті матчі

«Я і моя команда стартуємо в лютому. Прямо зараз ми завершуємо формування складу Комітету з етики. Це буде поєднання місцевих фахівців і іноземців. Більшість – іноземці, абсолютно неупереджені в питаннях українського футболу і на 100% незалежні. Серед них – голова комісії з етики іспанської Прімери, суддя Спортивного суду Італії, італійський адвокат, який добре розбирається в цій темі, двоє людей з Європейського парламенту, які теж займаються питаннями чистоти футболу, і кілька українських журналістів.

Ще нам буде допомагати мій співвітчизник Алессандро Доннабелла — один з кращих фахівців у цій галузі. Зараз шукаємо українського прокурора або людину з поліції», — заявив генеральний директор міжнародної компанії «Federbet» в інтерв’ю ua.tribuna.com.

Проблема матчів з фіксованим результатом може бути вирішена. Я не хочу, щоб українські вболівальники були песимістами і у них була відсутня віра. Ми можемо це зробити. І ми це зробимо!

За словами Баранки, новий склад Комітету ФФУ почне аналізувати попередні справи, і відразу сфокусується на запобіганні можливих проблем, адже треба вирішувати проблему ще до початку гри. Голова Комітету спробує зустрітися з усіма командами Прем’єр-ліги, їхніми молодіжними складами, представниками Першої ліги, командами з футзалу та пляжного футболу, жіночими командами. Всі повинні розуміти, що проблема знаходиться набагато глибше, ніж Прем’єр-ліга.

Франческо Баранка зараз займається над тим, аби відмінити матч під час гри, якщо виникнуть підозри в її чесності. «Якщо ми побачимо дивні рухи ставок, попросимо арбітра зупинити матч і не завершувати його. Звичайно, не безпосередньо попросимо. Ми звернемося до керівників суддівського корпусу. Проблема матчів з фіксованим результатом може бути вирішена. Я не хочу, щоб українські вболівальники були песимістами і у них була відсутня віра. Ні! Ми можемо це зробити. І ми це зробимо!», — підсумував голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ.

Нагадаємо, що Франческо Баранка своє перше інтерв’ю на новій посаді саме дав «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?