Франческо Баранка: «УЄФА вважає, що матч «Десна» – «Арсенал-Київ» був з фіксованим результатом»

Тарас Гончар

Комітет з питань етики і чесної гри ФФУ зібрав та передав КДК матеріали по матчу Першої ліги сезону 2016/17 «Десна» – «Арсенал-Київ», який закінчився з рахунком 5:1.

Франческо Баранка: «УЄФА вважає, що матч «Десна» -«Арсенал-Київ» був з фіксованим результатом»

Вся зібрана інформація свідчить про те, що цей матч, який відбувся 17 травня, був із фіксованим результатом. КДК лише приступив до розгляду цієї справи, тому рішення буде прийнято пізніше.

Розмір ставок був неймовірним, це перший випадок, коли ми втрутилися до матчу та під час поєдинку

«Нам потрібні додаткові факти, тому відбудеться ще одне засідання комітету. Ми говоримо про матч «Десна» – «Арсенал-Київ», хоча повідомили завчасно, що варто очікувати на щось дивне.

Розмір ставок був неймовірним, це перший випадок, коли ми втрутилися до матчу та під час поєдинку. Вже маємо позиції УЄФА та ще однієї організації, всі вважають, що це був матч з фіксованим результатом з усіх точок зору. Клуб пішов нам назустріч і деяких гравців вже відсторонили.

Ми зобов’язані зупинити це, а не дискваліфікувати футболістів або посадити їх у в’язницю

Я пояснив КДК нашу ціль – ми зобов’язані зупинити це, а не дискваліфікувати футболістів або посадити їх у в’язницю. Важливо, щоб таке більше не траплялося», – сказав Франческо Баранка в ефірі «Футбол 1».

Нагадаємо, матч Першої ліги «Десна» – «Арсенал-Київ» (5:1) потрапив під підозру Комітету етики та чесної гри ФФУ. За словами голови Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранки, на цей матч були поставлені надзвичайно великі суми.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?