Франческо Баранка: «Справи «Іллічівця» і «Сум» пов’язані між собою»

Тарас Гончар

Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка заявив про те, що скандальний матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» та підозрілі матчі «Сум» пов’язані між собою.

baranca

Франческо Баранка: «Справи «Іллічівця» і «Сум» пов’язані між собою»

«Я першим сказав, що матч «Іллічівець» – « Гірник-Спорт» – договірняк. Мене багато критикували, що я забув про нього. Я прошу вибачення за затримку, але в цьому є сенс. Справи «Іллічівця» і «Сум» пов’язані між собою. Деякі люди замішані в обох матчах. Нам потрібно було почекати документів від поліції, а не тому, що нам потрібно захистити «Суми», або ще когось. Можу сказати, що майже всі матчі «Сум» в цьому сезоні були підозрілими», – сказав Баранка в ефірі програми «Профутбол».

Надаємо, що колишній наставник «Маріуполя» (колишня назва «Іллічівець») Олександр Севідов отримав підозру в причетності до договірних матчів ФК «Суми», які можуть втратити професіональний статус через матчі з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?