Франческо Баранка: мінімум п’ять «дивних» матчів граються в Іспанії в кожному турі

Рейтинг Букмекерів

Глава некомерційної організації Federbet Франческо Баранка заявив, що скандал навколо клубу «Ельденсе», який був викритий в договірних матчах, це тільки верхівка айсберга.

Франческо Баранка: мінімум п’ять «дивних» матчів граються в Іспанії в кожному турі

«З «Ельденсе» у нас було відчуття, що щось не так ще за два тижні, під час матчу проти «Корнелії», це не було для нас несподіванкою», – заявив пан Баранка в інтерв’ю La Informacion.

За словами експерта, «Ельденсе» – це тільки одна з 50 команд, що представляють нижчі іспанські дивізіони, які так чи інакше були в полі зору Federbet.

«Кожен ігровий день є принаймні п’ять ігор, в яких є сумніви в чесності того, що відбувається на полі. Найчастіше це зустрічі Сегунди Б і Терсери. Футбол – це спорт, в якому найбільше шахрайства, тому що на нього приймають максимальні ставки», – підкреслив фахівець.

Також Франческо Баранка зазначив, що незважаючи на дивні рухи коефіцієнтів під час матчу, дуже складно надати неспростовні факти. «Щоб футбольна федерація зацікавилася тим, що відбувається, потрібно щось вкрай незвичайне, як наприклад, поразка «Ельденсе» з рахунком 0:12», – зазначив глава Federbet.

Розповів пан Баранка і про механізм організації таких матчів. Створюються цілі «агентства» з організації договірних поєдинків. Найпопулярнішим способом є підкуп гравців. злочинні угруповання можуть дозволити собі витратити до €500 тис. ($537 тис.) на один матч. За словами експерта, футболіст отримує за забезпечення необхідного результату суму від €10 тис. до €100 тис. (від $10,7 тис. до $107 тис.). До того ж організатори пропонують гравцям збільшити свій гонорар, поставивши проти себе, і в таких випадках спортсмени, зрозуміло, всіма силами намагаються забезпечити потрібний результат.

«Ще один важливий момент: у разі програшу організатори не вимагають футболістів повертати гроші. Вони просто чекають наступного слушного часу і намагаються зірвати якомога більший куш. З нього гравці і повертають свій борг», – повідомив Франческо Баранка.

Фахівець також підкреслив, що подібні випадки відбуваються не тільки у футболі. Federbet щотижня виявляє більше 50 «дивних» поєдинків по всьому світу. За словами пана Баранки, корупція активна в тенісі, де гравець може отримати близько €10 тис. ($10,7 тис.) просто за те, що він програє свою подачу.

Нагадаємо, іспанський клуб «Ельденсе» програв молодіжній команді «Барселони» з рахунком 0:12. Відразу після матчу керівництво команди заявило про припинення співпраці з італійськими інвесторами, а також про призупинення виступів в чемпіонаті до закінчення розслідування.

Поліція запідозрила клуб ще в чотирьох матчах, які могли бути договірними. Були заарештовані п’ятеро осіб, серед них головний тренер команди і представник інвесторів, який повідомив про організацію договірних матчів з боку італійської мафії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?