Франческо Баранка: «Матч U-21 «Олімпік» – «Волинь» точно був з фіксованим результатом»

Олександр Веселов

Відомий борець з договірними поєдинками у спорті Франческо Баранка, голова міжнародної організації Federbet, вчергове шокований подіями у футбольному господарстві України. Цього разу йдеться про поєдинок молодіжних складів донецького «Олімпіка» та луцької «Волині» (3:1), які зіграли 19-го березня у Білій Церкві.

Франческо Баранка розгледів черговий «договірняк» в українському футболі

Франческо Баранка розгледів черговий «договірняк» в українському футболі

«Щодо матчу U-21 між «Олімпіком» і «Волинню», то я був шокований рухом ставок. Думаю, це точно був поєдинок з фіксованим результатом. Грали на тотал більше 3.5 голи, до того ж «працювали» саме на рахунок 3:1 на користь «Олімпіка». У перерві за рахунку 1:1 я відправив повідомлення знайомому журналісту, що матч закінчиться 3:1. Так і сталося. Це дуже схоже на домовленість», – цитує слова Франческо Баранки ТСН.

«І після того, як рахунок став 3:1, команди ніби зупинилися. Більше не потрібно було забивати. Я нікого не звинувачую, просто стежу за рухом ставок. Після 3:1 ніяких ставок, наприклад, на тотал більше 4.5 не було. Сумно на це дивитися. Тим паче, у вас прийняли закон про договірні матчі. Схоже, деякі гравці ігнорують це. Зараз дуже багато контор відмовилися від прийому ставок на молодь, наприклад, «Говерли», – резюмував голова Federbet.

Раніше Франческо Баранка вже акцентував увагу на іншому поєдинку за участю «Олімпіка» U-21, який також вважає договірним. Окрім того, італієць ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів» розповідав про підозрілі матчі в українській Прем’єр-лізі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?